В якому віці краще фотографувати дитину?
Найкращий вік для фотосесії дитини — це перший рік його життя. Після року малюки стають дуже активними і привернути їхню увагу вже складніше.
Перший рік життя малюків унікальний тим, що діти часто змінюється і за цей період можна провести 3 зовсім різні фотосесії. Зі свого досвіду, я можу ПРИБЛИЗНО виділити кращі періоди для фотосесії з дитиною:
— Мої зйомки розраховані на діток починаючи з 3-4 місяців. У цьому віці виходять дуже зворушливі і ніжні кадри, малюкам подобається лежати на руках і спокійно спостерігають за батьками, вони вже трохи посміхаються. Більшу частину фотосесії в цьому віці, я рекомендую присвятити малюкові і мамі (з татом можна зробити кілька кадрів).
— 6 місяців — це зовсім інший період в житті дитини. Малюки вже більш впевнено почувають себе на фотосесії, їм цікаво те, що відбувається навколо, дитина добре тримає голову, деякі повзають або навіть сидять. У цьому віці дітки дуже життєрадісні і усміхнені. На зйомку в 6 місяців можна прийти всією сім’єю.
— Наступну фотосесію можна провести в 1 рік і присвятити її першого Дня Народження дитини. Діти вже стоять на ніжках, деякі можуть ходити, вони беруть активну участь у фотосесії. Для цієї зйомки можна використовувати святковий реквізт: тортик, прапорці, кульки …
Ось і вийде, що до однорічного віку у вашої дитини буде вже 3 фотосесії і кожна з них унікальна.
Де провести сімейну фотосесію?
Ідеальне місце для сімейної фотосесії — це студія або природа. Що краще?! Тут немає однозначної відповіді. Але завжди потрібно враховувати непередбачуваність погодних умов, які можуть перешкодити фотосесії, а перенести зйомку на іншу дату досить складно через мого дуже щільний графік.
Перевага студії в тому, що проводити фотосесію можна в будь-який час року і при будь-яких погодних умовах, що важливо при зйомці з маленькими дітьми. У студії завжди комфортно переодягнутися, все під рукою, можна зробити більше образів. Я проводжу фотосесії тільки в найкращих студіях Києва, які відповідають моїм технічним і творчим вимогам. Як правило, в студії я знімаю тільки до 15:00, оскільки використовую денне світло. На природі ж зйомку краще проводити на заході або на сході сонця, коли сонячні промені ще не дуже яскраві.

 

 

 

Скільки людина може брати участь у зйомці?
У моїх фотосесіях може приймати участь не більше 5 осіб, з яких не більше 2 дорослих.

 

Як записатися на сімейну фотосесію?

Записатися на студійну фотосесію: 

Ви можете зв’язатися зі мною зручним для Вас способом. Після вибору вами дати і часу зйомки, я закріплюють за Вами попередню бронь на 2 дня (для внесення передоплати). Остаточна бронь обраної Вами дати здійснюється тільки після внесення передоплати в розмірі 100% вартості студії на картку ПриватБанку (передоплата перераховується фотостудії і утримується нею в разі скасування зйомки). Після внесення передоплати Ви отримаєте детальну інформацію про підготовку до фотосесії, а я зі своєю командою почну займатися опрацюванням образу, підбором суконь, декору (якщо це буде необхідно).

Записатися на фотосесію на природі:
Після узгодження зі мною дати і локації Вам потрібно внести передоплату в розмірі 1 000 грн. У разі поганої погоди ми спробуємо перенести зйомку. У разі скасовані фотосесії з об’єктивних обставин, через мого дуже щільний графік я можу перенести зйомку не більше 1 разу.
Чи потрібен макіяж і укладання?
Так! Правильний макіяж дуже важливий для якісного результату. Я рекомендую користуватися послугами моїх візажистів, вони професіонали, які знають особливості зйомки з природним світлом і мої вимоги до макіяжу і укладанні. Візажист робить комплекс послуг: макіяж і зачіска.
На макіяж і укладку вам потрібно приїхати за 1,5 години до зйомки. Волосся повинні бути чистими, вимитими напередодні, і без макіяжу. Якщо у Вас є свої побажання до макіяжу і укладанні, скажіть про це заздалегідь. Манікюр та педикюр повинні бути світлими, в ідеалі французьким.

Краще, якщо тато з дитиною приїдуть безпосередньо до початку зйомки, інакше вони можуть втомитися до початку фотосесії.

Які ще важливі моменти потрібно врахувати?
Візьміть дитині іграшки, якими можна привернути його увагу. Запишіть на телефон його улюблені пісеньки, мультфільми. Не забудьте взяти їжу, питво і серветки.
Буде ідеально, якщо тато і дитина приїдуть безпосередньо до початку фотосесії. Довге очікування макіяжу і укладання можуть втомити їх, а нам дуже важливо, щоб тато з дитиною були з хорошим настроєм і невпинно.
Всю необхідну одяг, реквізит, квіти готуйте з вечора, вранці часу буде дуже мало і є ризик спізнитися на зйомку. Час в студії чітко регламентовано і після нашої зйомки буде починатися інша, тому продовжити час буде неможливо.
Ви можете взяти з собою на фотосесію ваших домашніх улюбленців, тільки попередьте мене про це заздалегідь. Як правило, студії беруть доплату за домашніми тваринами на зйомці.