Весільна | Олексій Василюк
Професійна фотосесія дітей
Професійна фотосесія на природі

Що таке весільна фотосесія

Весілля — одна з тих зйомок, яка не може обійтися без красивих емоцій. В нас вже давно стало обов’язковим запрошувати професійного весільного фотографа на таку значну подію. Сама по собі Весільна фотосесія — вимагає серйозного планування, хто з цим стикався — знає, і подумати доведеться багато про що — зачіска, макіяж, вбрання, погоду, освітлення, позування і багато-багато іншого.  Безсумовно, у нареченої в цей день вистачає турбот, про що варто турбуватися, і для цього ми зібрали основну інформацію з весільної зйомки.

Приклад останніх весільних зйомок

День із життя

Фотозйомка весільної love story в центрі Мануфактура. 

Весільна фотозйомка, кожен про це задумується?

Чи є у вас стиль, кольорова гама на весіллі?

     Чи є історія, яку ви хочете розповісти на фотографіях? Це може бути що завгодно — від зйомки в місці, де починалася ваша історія кохання до улюблених цісць. Підглянути ідеї можна і в Pinterest.  Перш ніж ви звернетеся до фотографа, подумайте про те, які фотографії ви б хотіли отримати — позитивні чи відверті, формальні або випадкові.

На відкритому повітрі або в приміщенні?

     Де ви хочете зробити зйомку на весіллі. Це буде пляж, природа або місто? Або ресторан, де було перше побачення? Вирішіть, чи хочете ви зніматися на відкритому повітрі або в приміщенні.

     Якщо ви хочете — провести весільну зйомку за кордоном, варто це планувати заздалегідь. Адже купити квитки на літак, забронювати житло і спланувати маршрут і сценарій в іншій країні — справа вельми часозатратно. В такому випадку, ми рекомендуємо почати підготовку такого проекту не пізніше, ніж за 1,5 — 2 місяці до події.

DSC_12613

Як вибрати весільного фотографа?

     Вибір фотографа на весілля — складне завдання. Тут варто орієнтуватися на свій смак і, звичайно, бюджет. Передивляючись портфоліо фотографа — ви напевно зможете побачити свого фотографа по стилістиці, яка буде резонувати з вашим уявленням про весільної фотосесії.
     Але ціна і портфоліо — це далеко не все, на що варто звертати увагу при такому рішенні. Особливо радимо попередньо поспілкуватися з людиною. Варто переконатися, що вам психологічно комфортно і ви готові довіритися фотографу в день зйомки на 100%. Від Вашого психологічного стану буде залежати вся фотосесія.

DSC_0691

Особливість проведення весільних фотосесій в Києві

Весільна фотосесія в студіях Києва — одне з найпоширеніших рішень для весільної зйомки. Як правило, молодятам, в день весілля, хочеться отримати художні фотографії та відпочити на самому святі.

     Для цього використовується двох-трьох годинна зйомка у фотостудії. За сценарієм, чоловік і жінка приїжджають в студію, де їх вже чекає фотограф і інші фахівці в області візажу та макіяжу.     

За годину, наречену збирають і повністю готують не тільки до фотозйомки, а й до подальшого її весільного образу, в якому вона проведе весь день. Після відбувається фотосесія, в одному або декількох залах фотостудії.

20424241_1934666733459318_4797632461445529735_o

Залишились запитання? Готовий на них відповісти

Або по телефону чи меседжерах +380508505888