Любов і щастя в кожному кадрі!

Весільна фотосесія в Києві

Весільна фотозйомка - це незвичайне свято, що повторюється з року в рік. Особливе весільна урочистість з нетерпінням очікують як наречена з нареченим, так і їхні родичі та друзі. І коли після місяців ретельної підготовки цей день нарешті настає, без вмілої фотозйомки він просто приречений на забуття.

Весільна фотографія, навіть через дуже багато років, повинна змусити людину пережити ті ж ніжні почуття і емоції, що і в день весілля. Через багато років, гортаючи сторінки сімейного альбому, ви знову і знову будете переживати хвилюючі моменти весільного дня. А ваші діти і внуки зможуть на власні очі побачити з чого починалася історія вашої родини.
Професійний весільний фотограф в Києві - хто він?
Сьогодні замовити весільну фотозйомку в Києві не так вже й складно, послуги фотографа на весілля рясніють привабливими пропозиціями та обіцянками. Але як серед такої великої кількості знайти професійного фотографа? Який не підведе у відповідальний момент, коли запізниться, зробить якісні знімки і не пропаде на тривалий час з готовими фото. Хто він, найкращий фотограф на весілля в Києві? На ці питання немає однозначної відповіді, але є ряд порад, які допоможуть вам зробити правильний вибір.

1. Уважно перегляньте сайт фотографа, портфоліо весільних фотографій, ознайомтеся з відгуками клієнтів. Прокрутіть сторінки в соціальних мережах. Профілі, активність і готові роботи красномовніші багатьох слів.

2. Завчасно познайомтеся. Зверніть увагу на пунктуальність при першій зустрічі, вміння керувати ситуацією, вислуховувати ваші побажання, знаходити компроміс. В ідеалі, проведіть пробну фотозйомку, це може бути просто прогулянка або зйомка Love Story чи провести Експрес зйомку.

3. Вам має бути комфортно з цією людиною. Якщо ви відчуваєте скутість або дискомфорт у спілкуванні, шукайте далі. Хороші фото можуть вийти тільки при повній довірі.

Фотограф на весілля в Києві - Олексій Василюк.

В процесі весільної фотозйомки я орієнтуюся, в першу чергу, на комфорт пари, результат і довготривалу співпрацю. Весільні фото в колекції портфоліо розкажуть вам про мії професійнй рівень і наочно продемонструють якість знімків і емоцій.

Фотозйомка в РАГСі

Найважливіша і найбільш хвилююча частина весільної церемонії. Непідробні емоції нареченого і нареченої, сльози радості на очах батьків, обмін кільцями - важливі моменти, які так хочеться зберегти! Тому так важливо провести весільну фотозйомку в РАГСі. Професійний весільний фотограф зможе зняти ці моменти з потрібного ракурсу і передати настрій.

Весільна фотосесія: пакет послуг


5 годин весільної фотозйомки

Консультація і допомога у виборі локацій

Весільна серія від 400 фото

Готовність всіх фото - 3 тижні

Друк 20 фото 15х21см

Вартість пакета становить
5000 грн
Вартість пакета становить
1600 грн/год

Підходить для невеликих весіль

Фотосесія в РАЦСі, пленері або в студії

100 фото за 1 годину

При замовленні до 1 годин
12 годин весільної фотозйомки

Консультація і допомога у виборі локацій

Весільна серія від 700 фото

Готовність всіх фото - 2 тижні

Друк 30 фото 15х21см

Запис всіх фото на фірмову іменну флешку

Весільна фотокнига 20х20см 10 розворотів

Вартість пакета становить
10 000 грн
Вартість пакета становить
7000 грн

8 годин весільної фотозйомки

Консультація і допомога у виборі локацій

Весільна серія від 700 фото

Готовність всіх фото - 3-4 тижні

Друк 20 фото 15х21см і запис всіх фото
на фірмову іменну флешку
Натискаючи кнопку «Відправити», Ви погоджуєтеся з політикою конфіденціальності

Відповідаю на запитання
Email
Імя
Телефон
Коментарій
Натискаючи кнопку «Відправити», Ви погоджуєтеся з політикою конфіденціальності
Підготовка
Вибрати час і місце для проведення фотосесії вам допоможуть статті в розділі "Блог" >>>
Вибір фотостудії
Подивіться описи фотостудій, з якими я працюю, і підберіть приміщення
Перейти до опису фотостудій >>>
Приклади робіт
Подивитися приклади моїх робіт ви можете в моєму портфоліо в розділі "Весільне портфоліо"
УВАГА! Ваша згода на зйомку означає згоду те, що окремі роботи можуть бути використані в моєму портфоліо, в моїх профілях в соцмережах, для участі в конкурсах, на профільних сайтах, в рекламі моїх послуг. Якщо ви хочете замовити конфіденційну зйомку - повідомляйте про це заздалегідь!
Made on
Tilda