Фотосесія

Цвітіння в Києві, що і коли цвіте навесні?

Цвітіння, де влаштувати фотосесію навесні?
Вічнозелений Київ цвіте практично цілий рік: з лютого. Звичайно, самий пік цвітіння припадає на весну, але багато дерев і квітів продовжують цвісти все літо. І зараз я Вам розповім де, коли і що саме цвіте в Києві і області по місяцях. Знаю, що багато хто планує свої поїздки саме в період цвітіння. Наприклад, в 2020 році у мене було більше 15 фотозйомок в квітучими магноліями і яблунями і всі герої приїжджали навіть спеціально з інших міст, щоб побачити цю неймовірну красу. А скільки воркшопів проходять в квітучих квітах? А неймовірні рози? Як все це можна пропустити? Моя відповідь - ніяк !!! Потрібно їхати! Найпопулярніший

Я називаю цвітіння в Києві - весняної терапією для більшості населення України. У той час як практично скрізь лежить сніг, а багато де бруд і сірість - а подувати в теплицях Національного Ботанічного саду ім. Гришка, побачити яскраві фарби і побувати в +20 градусах в лютому - НЕ терапія?
Що цвіте в Києві в лютому?

Азалії

Практично початок року, а Ботанішний сад вже розквітає. Точніше, Азалії в середині лютого забарвлюється в яскраво жовтий колір, розовий, червоний і білий кольори. Зацвітає Азалія. Її наукова назва - Азалія (Azalea). Мені дуже до душі незвичайні фотозйомки з Азалією.

Бузок в ботсаду імені Гришка - весь травень і перша половина червня
Однією з головних візитних карток ботанічного саду імені Гришка є неперевершений Сад бузку площею 2,45 гектарів, закладений в далекому 1948 року. Двадцять один - саме стільки видів цього фантастично красивого рослини ви можете подивитися тут. Відзначимо, що всього в світі налічується 28 видів бузку.
Магнолії в ботсаду імені Гришка - весь квітень, перша половина і середина травня, липень і серпень
Зараз в ботанічному саду імені Гришка налічується понад 10 видів магнолій. До речі, до сімейства магнолієвих можна віднести і тюльпанове дерево, яке відкрито для споглядання в саду в червні. У природних умовах ця рослина можна зустріти в Північній Америці.
Троянди в ботанічному саду імені Гришка - з червня по жовтень
Розарій ботанічного саду імені Гришка - найбільший в Україні. Він простягається на 3,5 гектарів і був створений в післявоєнні роки.
Made on
Tilda