instagram-picture-300x1951Хвиля популярності Instagram захлеснула світ всього кілька років тому. Це мобільний додаток поступово переросло в цілу соціальну мережу, засновану на публікації фотографій, знятих на мобільний телефон. Сьогодні пользоватлей  Інстаграм викладають близько 40 млн. Нових фотографій, які отримують до 10 тисяч «лайків» у секунду!
Відмінна ідея ділитися тим, що бачиш навколо себе прямо зараз, поступово привела до того, що інтернет заполонили фотографії виду з вікна в літаку, кава і млинчиків на сніданок, коктейлів і тістечок в кафешках, фото «в дзеркало на iPhone», а також незліченні фотографії власних ніг в кедах, туфлях, тапочках, босоніж на пляжі …
Особисто у мене Intasgram не прижився — напевно, я не належу до категорії людей, які клацають все підряд і тут же постять в інтернет. Проте знайшовся умілець, який зміг скористатися фотошедеврами інстаграмеров незвичайним чином і зробити тематичну добірку зі знімків звичайних користувачів. Ці фотографії та стали в підсумку матеріалом для створення унікального таймлапса .

 

47790_900-300x3001Дивлячись це відео, мимоволі замислюєшся — а наскільки унікальні фотографії, які знімають люди на свій телефон? Або все реально знімають одне й те саме? А потім розумієш, що навіть зі звичайного можна зробити щось цікаве, головне — проявити трохи фантазії, як це зробив автор timelapse з фотографій інстаграмеров.

 

Томас Джуллі використовував 852 фотографії абсолютно різних авторів з мережі Instagram(по одній фотографії від кожного учасника), і склеїв з них справжній стоп-моушен ролик, який нібито показує цілий день з чийогось життя — починаючи з ранкового будильника і закінчуючи красивим заходом.

 

Ролик назвали  An Instagram Short Film. Спочатку може здатися, ніби цей таймлапс заздалегідь срежессірован, і кожному користувачеві Інтсаграм спеціально дали фотозаданіе, щоб потім всі фотографії виглядали гармонійно в відео. Але насправді все набагато цікавіше — автор відео вручну сортував все схожі фотографії в Instagram, а потім відбирав кадри з потрібними ракурсами, які будуть логічно змінювати один одного в відеоряді. 

 

У цьому відео ви знайдете автопортрети, фотографії велосипедистів, скейтерів і серферів, види з вікна літака, рейки залізниці, фотографії метро, світових пам’яток Парижа, Сіднея, Нью-Йорка, Берліна, кадри з футбольного матчу, світлофори, фейрверки і заходи. 852 дня 852 осіб вклалися в Півторахвилинний відео .

 

An Instagram short film from Thomas Jullien on Vimeo.

 

А тепер задумайтесь, наскільки схожі життя людей? І як соціальні мережі виявляють схожість між людьми … Чи це просто масова культура, яка витісняє все інше і зачісує всіх під одну гребінку? Питання риторичні.

 

А ви користуєтеся Інстаграм? Якщо так, то що ви туди викладаєте і як часто? Залишайте відповіді в коментарях до статті. Я чесно намагалася стати зразковим інстаграмером, але мій акаунт так і висить з 2-3 фотографіями з торішнього подорожі. Не пішла.