Від чого втомлюються всі фотографи, запитаєте ви? Ну, добре — нехай не всі, але велика частина? Правильно! Велика частина фотографів втомлюється тримати в голові інформацію типу: «А де моя кришечка?.. Куди її подіти?.. Як не втратити кришку від об’єктива?» і т. п. І як часто буває, коли виникає попит, — обов’язково послідує пропозиція.

кришка Kuvrd для об'єктивів

На ринку фотоаксесуарів може з’явитися універсальна кришка Kuvrd для об’єктивів. Чому кришка? Тому що нова модель кришки має лише один розмір, який підходить усім. Більше того — кришка є одночасно водо — і пилонепроникної. Модель зроблена з кремнію і може забезпечити всіх (або більшості) лінз безпеку при транспортуванні і навіть зберіганні, так як легко розтягується і її легко можна надіти на об’єктиви діаметром від 50 до 150 мм.

кришка Kuvrd для об'єктивів

кришка Kuvrd для об'єктивів

Ще цікава особливість — можна помістити кришку як на передньому, так і на задньому кінцях об’єктива, повністю покривши його, що створює захист від ударів і несподіваних падінь. Можна скласти кілька ковпачків один над одним і таким чином збільшити амортизуючі властивості пристосування. Залишається питання — куди ж все-таки подіти цю кришку, коли вона не використовується? Кришка Kuvrd може бути стиснута до таких розмірів, щоб поміститися усередині гаманців, сумок або кишень. Вона справді універсальна!

 

Творці Kuvrd вірять в чудеса і в кінці року, що минає, шукають спонсорів, щоб почати масове виробництво. Їм потрібно зібрати більше 54 000 дол. США, тоді на ринку кришка може з’явитися вже в березні 2018 року. Ну, що ж. Все прогресивне фоточеловечество з надією дивиться на kickstarter і вірить у перемогу розуму.


ВІДЕОКАНАЛ ФОТОГОРА