5 порад, які допоможуть освоїти ретуш на професійному рівні

Професійна ретушь
Мабуть, перше, що прагне вивчити сучасний фотограф, причому неважливо - про цифру мова чи про плівку, - ретуші. Причини відомі, зрозумілі і давайте краще подумаємо, як навчитися і не тільки цього, в стислі терміни, «без витрат» і заради результату «мене похвалили», - подумаємо, як вибудовується самоосвіта, якщо наша мета.
Вивчіть історію ретуші
Щоб зрозуміти об'єктивні причини, за якими фотографи вперше вдалися до ретуші, і згодом, чому сучасні негативи і необроблені дані з матриць розглядаються як сирий матеріал, що вимагає обов'язкової авторської інтерпретації, в результаті якої і виникає те, що в професійному середовищі називають твором.
Зрозумійте логіку сучасного фотопроцесу
Щоб не вивчати зайве, морально застаріле; і щоб скоріше випробувати популярні інструменти і техніки, які успішно застосовують більшість досвідчених колег, бажано - в тому ж сегменті ринку (вимоги до «обсягу ретуші» в підсумковій фотографії різні і, на мій погляд, не варто дізнаватися цю величину - краще підглянути ).
Освойте базові навички
Щоб слідувати оптимальному методу навчання: від простого до складного. Не заради «сліпого» наслідування, а тому що знаючи основи, вам буде легше розуміти колег, вчителів та уроки - на тому ж YouTube, який ви обов'язково почнете дивитися (нічого поганого в цьому немає, там є корисні поради , головне - зуміти їх знайти ).
Дотримуйтесь шляху самоосвіти
Щоб завжди бути відкритим для експериментів, - для думки, що ви ще чогось не знаєте. Самоосвіта - якщо не кращий, то один з кращих методів осягнення знань, тому що пошук інформації по якійсь темі - реакція на виниклі питання, а раз він є - ви усвідомлюєте, що чогось ще не знаєте, тобто, об'єктивно оцінюєте себе і свої навички.
Обробка розуму
Щоб не зациклюватися на якомусь жанрі; та й в цілому - на самій фотографії. Живопис, кінематограф, ілюстрація, - уважне і головне - виборче вивчення суміжних видів мистецтва, а точніше - конкретних творів, допомагає розвитку надивляність , що в свою чергу сприятливо позначається як на самій людині, та й на його працях.

Мир всім, і попутного світла на місцях фотографічних баталій
Made on
Tilda