Home Copy | Олексій Василюк
Професійна фотосесія дітей
Професійна фотосесія на природі

Які види фотосесій я проводжу

У Києві за весь час я провів величезну кількість різних зйомок, як в фотостудії так і на природі чи ресторані. 

Я знаю, де можна провести зйомку, допоможу підібрати студію чи місце під вас образ і стиль.

У своїй роботі я працюю з фахівцями по візажу, макіяжу і одягу, все це можливо додатково замовити.

Міні
1300 грн
1 година фотосесії
+ оренда студії оплачується окремо
допомога в підборі студії і образу
10 фото в журнальній ретуші
100-150 фото в загальній корекції
Посилання на файлообмынник
 
 
Стандарт
2400 грн
2 години моєї роботи
+ оренда студії оплачується окремо
допомога в підборі студії і образу
10 фото в журнальній ретуші
100-150 фото в загальній корекції
+ друк 8 фото 15х20 см
Посилання на файлообмынник
 
Преміум
4400 грн
2 години моєї роботи
+ оренда студії оплачується окремо
допомога в підборі студії і образу
10 фото в журнальній ретуші
100-150 фото в загальній корекції
+ друк фото 15х20 см
+ друк фотокниги 10 розворотів 20х20 см
Фотографії на флешці

• Бронювання дати відбувається після внесення передоплати в розмірі 20% (250 грн), інша частина оплачуються в день зйомки

• Готовність фотографій до 2 місяців

— Оренда студії, послуги декоратора, стиліста, візажиста оплачуються окремо.

• При проведенні фотосесії за межами Києва, трансфер фотографа оплачує замовник

• У вартість включена знижка 50% за Ваш дозвіл на публікації робіт в моєму портфоліо

• Прискорена обробка зйомки (протягом тижня) — плюс 30% до вартості фотосесії

• Вихідний матеріал не віддаю і не продаю.

— Вашу згоду на зйомку означає і згоду на те, що окремі роботи можуть бути використані як в моєму портфоліо, так і брати участь в різних професійних виставках. Сподіваюся на Ваше розуміння, що для мене вкрай важливо, щоб мої роботи бачили також інші люди, адже саме завдяки цьому Ви шукайте і знаходите собі фотографа

• У разі виїзду за місто, а так само початок зйомки раніше 07:00 і закінчення пізніше 21:00 транспортні витрати бере на себе замовник.

• Вартість зйомки для інших міст і країн розраховується індивідуально за домовленістю.

 

 

Обговоримо вашу зйомочку?

Зв’яжіться зі мною будь-яким зручним для вас способом

Види фотосесій

Сімейна фотосесія

Сімейна фотосесія

Фотосесія Вагітності

Фотосесія Вагітності

Фотосесія Love story

Фотосесія Love story

Індивідуальна фотосесія

Індивідуальна фотосесія

Репортаж

Репортаж

Подарунковий сертифікат

Подарунковий сертифікат

Весільна фотосесія

Весільна фотосесія

Друк Фотокниги

Друк Фотокниги

Корисна інформація Фотосесія в Києві

Які жанри включає в себе фотосесія?

     Якщо не прив’язувати вид фотосесії до локації (студійні фотосесії, на природі, вулиці або лісі), то їх можна класифікувати за типами. Інакше кажучи, тип фотозйомки залежить від об’єкту, що фотографується. Саме за такою кластеризацією я виділяю категорії. Отже:

     Індивідуальна фотосесія — конкретна категорія, яка передбачає портретну фотозйомку. Як правило, образ не обмежений, але оговорюється до зйомки. Ключовою особливістю буде виступати один основний об’єкт — чоловік чи жінка. Саме тому я виділяю їх в різні категорії:

     Чоловіча фотосесія — фотозйомка, де основним об’єктом виступає чоловік. Може бути звичайна вулична прогулянка в теплий літній день, або реалізація задуманого образу в студії чи в потрібній вам локацію як в тренажерному залі, так і в вашому офісі, так і в ресторані. Чоловіки більше віддають перевагу діловому і серйозному образу — іміджеві фотозйомки.

     Жіноча фотосесія — по аналогії з чоловічим, головним об’єктом зйомки виступає дівчина, а образ — обмежується тільки польотом фантазії. Але на практиці, дівчата більш схильні до сексуальності і ніжності.

     Ділова (бізнес) фотосесія — вид фотосесії, який орієнтований на створення іміджевих кадрів з конкретного місця. Як правило, це фото «в роботі», або процес переговорів. Сюди так само входять бізнес портрети.

Мужская съёмка в Киеве

Які жанри включає в себе фотосесія?

Тепер обговоримо фотозйомки, в яких задіяні більше одного персонажа. Ці фотосесії так само можуть проходити в студії, на природі, в місті або лісі. У деяких випадках задіюються спеціальні локації — зали, ресторани, замки, переходи і т.д. На практиці цих жанрів може бути дуже багато, але ми розберемо наступні:

Love Story фотосесія — вид фотозйомки для закоханої пари. У ній бере участь пара, яка перебуває у відносинах. Часто доповнює цю зйомку домашній улюбленець.

Весільна фотосесія — очевидно цей вид зйомки дуже схожий з Love Story, але ускладнюється безліччю різними нюансами, починаючи від образу, весільне плаття у нареченої, дозйомки великої компанії.

Фотозйомка вагітності — ця категорія може проходити в двох форматах: як портретна, так і групова. Дуже часто знімаємо фотосесію вагітності з чоловіком і сім’єю.

Сімейна фотосесія — найбільш популярна форма групової фотозйомки в мене і моя улюблена. Проводжу її найчастіше у вигляді студійної фотосесії — зимою і в парку чи місті — літом, скажу, що зранку чи ввечері створюються найкращі фотографії. Найчастіше перед зйомкою замовляють візажиста, вони роблять макіяж і зачіску.

Модельне портфоліо (модельні тести) — створення і оформлення модельної книги. У своїй більшості використовується для комерційних цілей і подачі в модельні агентства.

DSC_12613

Як формується ціна (вартість) фотосесії в Києві?

     Ціна фотосесії залежить від величезної кількості чинників. Нижче ми розберемо домінантні складові в ціноутворенні. Це не є панацея, але чудова основа для розуміння вартості послуг.

 Обладнання.

     Будь-який професійний фотограф використовує дороге устаткування: камера, лінзи і не одна, карти пам’яті, потужні комп’ютери і дорогі монітори (щоб бачити кольори, різкість і відтінки). Часом, цінник за цей комплект може доходити до вартості автомобіля Б-класу.

Навик.

Складно оцінити капіталізацію навичок. Але багаторічний досвід, пройдений шлях помилок, курси, майстер-класи та інше навчання завжди коштує не дешево. Тому наявність топового обладнання, але відсутність досвіду, не дозволить домогтися гарного результату.

Маркетинг.

Будь-який професіонал має не маленькі витрати на маркетинг. Створити хороший web-сайт, налаштувати аналітику, підготувати рекламні кампанії як on-line, так і off-line. В сумі це може обійтися навіть дорожче обладнання.
     Раз в сезон я проводжу проекти, куди входять різні образи, локації, можливо тварини для фотосесій. У складі кожного проекту, є величезний список мікро витрат: від вартості оренди фотостудії, до витратних матеріалів для локацій. Все це враховується в кінцевій ціні пакета.

0055

Залишились запитання?

Залиште їх тут

Залиште заявку в формі вище і ми з Вами зв’яжемося або телефонуйте нам самі
+38 (050) 850 58 88

Залишились запитання?

Залиште їх тут

Залиште заявку в формі вище і ми з Вами зв’яжемося або телефонуйте нам самі
+38 (050) 850 58 88