Джеррі Гіонісjg1

Джеррі Гіоніс — відомий фотограф з Австралії, який підкорив весь світ своїми фотографіями. Зараз Джеррі — один найбільш високооплачуваних фотографів, який знімає весілля, лав сторі і проводить фешн зйомки в США, Австралії та Європі. Він не раз удостоювався почесних нагород в найпрестижніших конкурсах фотографії.

Джеррі Гіоніс не тільки талановитий фотограф і дизайнер фотокниг

, Але і природжений педагог. Він проводить тисячі майстер-класів в різних країнах. Його майстер-класи завжди сповнені несподівано простих рішень, новий ідей, їх цікаво дивитися і переглядати. Джеррі не схожий на нудних лекторів з теорії фотографії, він все пояснює з гумором, живими прикладами і застосуванням нескладних прийомів на практиці.

gerry-ghionis-tips-0421225264601_6401У майстер-класі «Неординарний підхід до зйомки» Джеррі Гіоніс робить акцент на пошуку і реалізації ідей для нових фотопроектов. Він з гумором і часткою сарказму говорить про проблеми повсюдної автоматизації фотографії, що призводить до втрати художньої складової. Джеррі закликає звернутися до основ фотографії — постановці світла, позування моделей і виставлення експозиції не по «стандартам».

001-500x3321У своєму майстер-класі Джеррі обговорює проблему пошуку нових ідей для зйомок . Він говорить про те, як уникнути замкнутого кола і кліше в своїх роботах, як встати на шлях розвитку і вдосконалити свою майстерність.

alethea-0116worked1Звідки сам Джеррі бере ідеї? Як вони народжуються в його голові? І як правильно використовувати чужі ідеї в якості натхнення в своїй творчості? Про все це дивіться в перекладі майстер-класу Джеррі Гіоніса «Неординарний підхід до зйомки»

Приємного вам перегляду і хороших знімків!