Фотопроект: що це таке і чим він відрізняється від звичайної фотозйомки?


Фотопроект чи звичайна зйомка
Фотопроект, що це таке? Чим відрізняється від звичайної фотосесії? Мені часто задають це питання.

Даю відповідь!

Фотопроект - це тематична зйомка з заздалегідь продуманої локацією і образами для одного чи кількох учасників.

Тобто я, як фотограф і організатор, придумую тему, підбираю під неї місце, час, одяг, залучаю декораторів / флористів / візажистів, організовую все «під ключ», щоб вам не потрібно було ні про що піклуватися. Це дуже зручно, коли вам потрібні фото, але ви не знаєте, що саме вам хочеться. У випадку звичайної зйомки витрати на подібну організацію сильно збільшують її вартість!

У фотопроекті, як правило, бере участь кілька людей, витрати діляться на всіх, а також за рахунок кількості учасників вартість послуг усіх фахівців виходить менша - звідси і більш вигідна ціна для кожного клієнта!
Плюси і мінуси фотопроекту:
плюси
- заздалегідь визначена тема і приготовлений реквізит;
- готові варіанти образів;
- невелика вартість.

мінуси
- скорочений час зйомки;
- менша кількість фото в результаті;
- приблизно однакові фото в всіх учасників.

З перерахованих тут «мінусів» особисто мене лякає тільки останній! Але приваблива цына участі, як правило, робить цей недолік практично непомітним. Якщо ви ще жодного разу не брали участь у фотосесії, фотопроект допоможе вам перевірити свої відчуття, спробувати себе в якості моделі і зважитися на повноцінну фотосесію.

Тому, якщо ви хочете отримати красиві фотографії за доступною вартості, то участь в фотопроектах для вас! Я проводжу їх на регулярній основі. Є ряд фотопроектов, які стали у мене вже традиційними. Наприклад, це новорічні фотопроекти чи осынні в листопаді і грудні, весняні фотопроекти в травні. Анонси фотопроектів які готуються я публікую заздалегідь на сайті і в моєму інстаграмі. Якщо не хочете пропустити - підписуйтесь!

А якщо вам важлива індивідуальність, вам потрібно більше часу, щоб відчути себе комфортно, записуйтеся на повноцінні фотосесію!

Made on
Tilda