ДІЛОВА ФОТОСЕСІЯ:

ваші іміджеві фото для створення і просування особистого бренду
Ділова фотосесія допоможе вам створити імідж професіонала, справжнього фахівця в своїй області. У наше століття онлайн бізнесу клієнт (покупець) хоче бачити обличчя людини, до якого звертається за послугою, у якого здійснює покупку. Гарне бізнес-фото - ще одна складова успішного росту вашого бренду.

Діловий портрет покликаний вселяти довіру, повідомляти про професіоналізм і успішності, зміцнювати репутацію фахівця. Це ваше "обличчя" в інтернет-бізнесі. Ці фотографії використовуються на сайтах, в соціальних мережах, навіть в месенджерах у вигляді іконок. Тому до процесу ділової фотосесії слід підходити дуже серйозно, адже від того, наскільки вдало фотограф зможе передати ваші професійні якості і навички, буде певною мірою залежати успіх вашої справи!

Деякі вважають, що простіше взагалі не розміщувати фото на своїх сторінках або на своєму сайті. На жаль, це не так. Потенційний клієнт або покупець, зацікавлений в роботі з вами, може почати шукати інформацію про вас самостійно. І як знати, що він знайде на безкрайніх просторах інтернету?

Щоб захистити себе від різних непередбачуваних випадковостей, краще все ж зробити якісний діловий фотопортрет у професійного фотографа і опублікувати його на сторінках своїх інтернет-ресурсах. Це допоможе спростити комунікації з вашими клієнтами, покупцями і замовниками.

Якщо ж ви ведете "робочий" аккаунт у соціальній мережі і активно залучаєте клієнтів наприклад з Instagram, то такі фото вам необхідні. Більш того, вам необхідно ретельно стежити за зовнішнім виглядом вашої стрічки. Щоб вона була актуальною, привабливою і цікавою для потенційних клієнтів. Якщо для вас це поки складно - ви можете скористатися послугою "Візуальний менеджер в Інстаграм" від нас.

ДІЛОВА ФОТОСЕСІЯ, ПАКЕТИ ПОСЛУГ
Студійна фотосесія для тих, кому потрібні фотографії для ділового портфоліо, сайту і соцмереж. Класичний бізнес-портрет.

У вартість включено:

- фотозйомка протягом 1 год;
- оренда студії;
- 10 оброблених фотографій;
- 50-60 фотографій в базовій обробці (кадрування, корекція);
- міні-копії фотографій, підготовлені для розміщення в Інтернет;
- фотографії передаються клієнту в електронному вигляді через файлообмінник;
- готовність фото - 7-10 днів.

"БИЗНЕС-ПОРТРЕТ"
визитка
Студия + прогулка

Фотосесія на вулиці: в парку, кафе, на околицях міста. Для тих, кому потрібні фотографії для контенту в соцмережах.

Ідеально для блогерів!

У вартість включено:

- фотозйомка протягом 1-1,5 год;
- 50-60 фотографій в базовій обробці (кадрування, корекція);
- міні-копії фотографій, підготовлені для розміщення в Інтернет;
- фотографії передаються клієнту в електронному вигляді через файлообмінник;
- готовність фото - 10 днів.

Вартість пакета становить
3500 грн
Вартість пакета становить
1600 грн
Вартість пакета становить
2200 грн
Комплексна фотосесія для всіх, кому потрібні фотографії для бізнесу - для розміщення на сайті, на фірмової продукції, для контенту в соцмережах.

У вартість включено:

- фотозйомка протягом 2 год (в студії і на вулиці);
- оренда студії на 1 годину;
- 20 оброблених фотографій;
- 100-120 фотографій в базовій обробці (кадрування, корекція);
- міні-копії фотографій, підготовлені для розміщення в Інтернет;
- фотографії передаються клієнту в електронному вигляді через файлообмінник;
- готовність фото - 14-20 днів.

"ФОТОКОНТЕНТ"
прогулка

Натискаючи кнопку «Відправити», Ви погоджуєтеся з політикою конфіденціальності

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ До ДІЛОВИЙ ФОТОСЕСІЇ?



Ділова фотосессії в студії, в місті, дома, в офісі

Перш за все потрібно визначитися - для чого вам потрібна фотосесія? Яке послання ви хочете донести до своїх клієнтів? На яку аудиторію розраховуєте? І вже виходячи з цього планувати зйомку - місце, час і образи. Для юристів та інших фахівців-експертів важливо передати офіційність, статусність, експертність, щоб клієнти бачили в вас професіонала і людинину, якій можна довіряти. Якщо у вас є фірмовий стиль, фірмові кольори, певна упаковка, сайт - можна відштовхнутися від цього і використовувати під час фотосесії, тоді готові фотографії гармонійно впишуться у вже існуючу стилістику вашого бренду.

Для більш творчих професій - дизайнери, флористи, кондитери - можна приділити більше уваги вашому робочому місцю, безпосередньо процесу, деталям, емоціям від створення вашого продукту - і провести зйомку менш формально. Для блогерів важливо показати себе в житті, в навколишньому просторі, тому зйомка повинна бути живою, в стилі лайф-стайл, в різних місцях, ситуаціях і образах. Все це буде впливати на вибір відповідного пакету послуг. І якщо ви будете розуміти, які вам потрібні фото, визначитися з вибором буде легше!

Подивитися відповідні фотостудії для проведення ділової фотосесії

Всі ми індивідуальні, і ті пози, антураж і образи, що підійшли комусь іншому, можуть категорично не підійти вам. Треба враховувати, який одяг, якого він кольору і фасону, які відтінки повинні бути присутніми в макіяжі, які пози найбільш вигідно підкреслюють ті ваші якості, на які ви хочете звернути увагу потенційного клієнта. Якщо ви сумніваєтеся у власній правильній оцінці свого зовнішнього вигляду, можна звернутися за допомогою до стиліста.

ПІДХІД ДО ПРОВЕДЕННЯ ДІЛОВОЇ ФОТОСЕСІЇ

Де і як буде проводитися саме ваша ділова фотосесія - залежить від вашої сфери діяльності. Для приватних фахівців, які працюють віддалено, для консультантів, бухгалтерів-аутсорсеров, юристів - цілком підійде фотосесія у фотостудії, оформленої в стилі робочого кабінету. Якщо ви - ландшафтний дизайнер або флорист - в якості підходящої локації для "ділової" фотозйомки можна підібрати парк або оранжерею. Все залежить від того, чим ви займаєтеся і яку ідею хочете висловити за допомогою цього фото.



Дуже важливо "настрій" фотографії. Якщо ви - дизайнер або художник, фотографія повинна "повідомляти" про вашу креативності, інформованості про останні модні тенденції. Якщо ви - бухгалтер, юрист або адвокат - діловий портрет повинен повідомляти про зовсім інші професійні якості. Тому ділову фотосесію треба ретельно планувати, підбираючи і зважуючи кожен нюанс і деталь: зачіску, одяг, макіяж, зовнішній вигляд робочого місця або навколишнього ландшафту.

При проведенні ділової фотосесії необхідно враховувати всі ключові особливості вашої професійної діяльності.

Якщо вам складно врахувати всі нюанси при підготовці і організації ділової фотосесії або просто на це немає часу - вам допоможе Візуальний менеджер.



На консультацію
Email
Імя
Телефон
Коментарій
Натискаючи кнопку «Відправити», Ви погоджуєтеся з політикою конфіденціальності
Підготовка до фотосесії
Вибрати час і місце для проведення фотосесії для всієї родини вам допоможе моя стаття в розділі "Блог" >>>
Вибір фотостудії
Подивіться описи фотостудій, з якими я працюю, і підберіть приміщення
Перейти до опису фотостудій.
Приклади робіт
Подивитися приклади моїх робіт ви можете в моєму портфоліо.
УВАГА! Ваша згода на зйомку означає згоду те, що окремі роботи можуть бути використані в моєму портфоліо, в моїх профілях в соцмережах, для участі в конкурсах,
на профільних сайтах, в рекламі моїх послуг. Якщо ви хочете замовити конфіденційну зйомку - повідомляйте про це заздалегідь!
Made on
Tilda