БІЗНЕС ФОТОСЕСІЯ КИЇВ

Проведення фотосесії лікарів клініки для сайту

УНІКАЛЬНІ ФОТОСЕСІЇ ДЛЯ КОМПАНІЇ
Для кожної компанії важливо проробити концепцію візуалу, яка зробить його впізнаваним. Це досить важливо в наш час в період карантину. Необхідно виділити особливі риси компанії і застосувати індивідуальні підходи до зйомки. Я вважаю, що на початкових етапах варто провести первинний аналіз і визначити, сильні сторони вашоїкомпанії, її унікальність.

Фотосесія в стоматології

Фотосесія стоматологів в студії або в безпосередньо самої стоматологічної або багатопрофільній клініці. Що вибрати, щоб замовити дійсно професійну фотозйомку лікарів комерційної клініки?

Насправді все просто. Наш досвід проведення фотозйомки лікарів показує, що краще замовити виїзну фотосесію в клініці, а не в студії. І цьому є вагомі причини.

1. Організація трансферу лікарів набагато складніша і щатратна по часу, ніж виїзд професійних фотографів зі своїм обладнанням до вас в клініку.

2. Лікарів дуже складно зібрати в одному місці і в один час, в той час як у вашій клініці можна організувати повноцінну 10 годинну зйомку. Так як у кожного лікаря своя зміна, то в більшості своїй за 10 годин вийде професійні фотографії всього персоналу, включаючи адміністраторів та медсестер.

3. При замовленні фотозйомки в клініці, наші фахівці проводять повноцінну фотосесію всієї клініки, а не тільки портретні фото лікарів.

4. При проведенні фото і відеозйомки в клініці можна зробити фотографії лікарів за роботою разом з пацієнтами і, тим самим, показати як і чим живе клініка.

5. В результаті проведення фотосесії в клініці виходить відразу цілий пакет фотографій: портретні фото, фото лікаря з пацієнтами за роботою, фото кабінетів. Також паралельно можна провести відео-інтерв'ю з лікарями , яке буде опубліковано як на вашому сайті, так і в соціальних мережах.

Скільки коштує професійна фотосесія лікарів і клініки?

Вартість визначається індивідуально для кожного проекту, так як в кожній клініці різна кількість лікарів, різна кількість кабінетів і т.д.

В середньому варто спиратися на такі базові ціни: виїзд зі своїм обладнанням.

Вартість фотосесії лікарів з подальшою корекцією - 12 000 рублів / год. Мінімальний час необхідний для проведення повноцінної зйомки - 8 годин.

Вартість відеоролика з лікарем (включає проведення відеозйомки з 2 або 3 камер для монтажу з різних ракурсів, монтаж, обробка та корекція кольору, зведення звуку) - 25700-35000 рублів.Пакети цін

4 години фотозйомки
За 4 години ми встигнемо зробити потрети всіх працівників (до 10 людей), фотографії всіх працівників в кабінеті і фотографії робочих кабінетів
8 години фотозйомки
за цей час ми встигнемо зробити потрети всіх працівників (до 10 людей), фотографії всіх працівників за роботою і за прибором, і фотографії кабінетів
В результаті клініка отримує професійні фото, які дозволяють виділитися клініці на тлі інших , які використовують стокові фотографії, завантажені з інтернету. Особисті фото клініки завжди привертають більшу потенційних клієниів, а також формують довіру, презентуючи клініку. Отримані матеріали можна використовувати на сайті, а також в соціальних мережах, в зв'язку з чим ваші групи будуть наповнені життям, а не млявими фотографіями з фотостоков, що не мають нічого спільного з вашою стоматологією, косметологією або багатопрофільної клінікою.

Необхідно провести фотосесію лікарів вашої клініки? Можливий виїзд в інші міста!

Відеопрезентація з лікарем (включає проведення відеозйомки з різних ракурсів, монтаж, обробка та корекція кольору, зведення звуку) - для 1 лікаря послуга відеозйомки коштує 2000 грн, вихідний ролик до 5 хвилин.


ПРИКЛАДИ РОБІТ

стоматологія для фотосесії
фотозйомка стоматологів
фотосесія для стоматологів
лікар стоматолог лагодить зуби
лікар асистент робить рентген щелепи
повний рентген щелепи
лікар стоматолог на фотосесії
доктор стоматолог на фотосесії
робота стоматолога
повна фотографія щелепи
процес рентгенівського фото в стоматології
стоматологія і рентген
фотосесвя для стоматології
фотосесія стоматологів
дрель в руках стоматолога
лікар стоматолог ремонтує пластмасову щелепу
щелепа на білому тлі, фоні
відкрита щелепа і стоматолог
рука і інструмент в кабінеті стоматолога
інтрументи в кабінеті стоматолога
інструменти для стоматолога
кабінет стоматолога
релепа і інструменти в кабінеті стоматології
щелепа на фото для прикладу
Замовити консультацію
Натискаючи кнопку «Відправити», Ви погоджуєтеся з політикою конфіденціальності
УВАГА! Ваша згода на зйомку означає згоду те, що окремі роботи можуть бути використані в моєму портфоліо, в моїх профілях в соцмережах, для участі в конкурсах,
на профільних сайтах, в рекламі моїх послуг. Якщо ви хочете замовити конфіденційну зйомку - повідомляйте про це заздалегідь!
Made on
Tilda