фільм, який рекомендую подивитися фотографам

 life-of-pi-blu-ray-247x3001Днями мені довелося подивитися досить незвичайний фільм, який вразив не стільки сюжетом і тонким гумором, скільки — небувалою видовищністю. Саме не за рахунок обридлих всім всім спееффектах з вибухами, гонитвою і бійками, а красою картинки в кадрі.
Приголомшливий, світло, колір, композиція, сюрреалістичні пейзажі — буквально кожен кадр змушує завмирати від захоплення. Приголомшлива операторська робота і робота тих людей, які проводили корекцію і монтаж відео.

 

Фільм називається «Life of Pi» , де Pi — це число «пі», прізвисько головного героя, індуса, який в молодості пережив корабельну аварію і довгий час дрейфував по просторах Тихого океану на пару з тигром із зоопарку, який теж виявився на потопаючому кораблі. Цікаво, що в англійській мові слово «Pi» вимовляється як «пай» (а не «пі», як у нас). Тому почувши назву на слух в перший раз, мені здалося, що воно звучить як Life of Pie — «Життя пирога», що звучало дуже смішно.

Не знаю, чи є цей фільм з перекладом на російську мову. Але навіть якщо ви не розумієте англійську (а він там ще й з індуським акцентом в основному), просто подивіться заради картинки. Це того варто. Причому придивляйтеся, за рахунок чого створені такі ефекти, аналізуйте ракурс зйомки, звідки падає світло, яка глибина різкості, яка композиція, які кольори. У вас буде багато матеріалу, на якому можна повчитися.

Наведу кілька стоп-кадрів з фільму.

1024x1024-life-of-pi-13ang-lees-film-life-of-pi-ipad-4-wallpapers-2048x2048-7ang-lees-film-life-of-pi-ipad-4-wallpapers-2048x2048-9life-of-pi-1vlife-of-pi2life-of-pi-4life-of-pi05life-of-pi-tigerlop-324