Фотограф в студії

ропроал ролопр

ропроал ролопр

ропроал ролопр

Фотосессия в студии

Весільна зйомка

Семейная фотосессия в студии в Киеве

Новорічна фотосесія

Мама і донька

Зйомка вагітних

Фотосесеія Love-story

Зйомка випускного Фотоальбому

Панорамна зйомка квартир

У мене ви можите замовити будь який тип зйомки

Фотографія як історія, як застиглий фрагмент життя щасливої ​​родини.

 Я, сімейний фотограф Олексій Василюк, збережу ваші найщасливіші моменти в яскравих фотознімках. 
Фото зроблені професійним сімейним фотографом і зібрані в товстий сімейний альбом будуть радувати ваших рідних і близьких ще багато поколінь. 
 Дуже важливо в фотографії передати найщасливіші моменти дорослішання вашої родини, як на ниточку зібрати всі  важливі свята і пам'ятні події. Дуже приємно вечорами за чашечкою чаю з рідними перегортати такий альбом, наповнений любов'ю, щастям і усмішками. 
Зберігати пам'ять - це те, що я закликаю вас робити регулярно, це рецепт для збереження сімейних цінностей і прекрасних відносин. 

 Незалежно від типу зйомки: фотосесії вагітності , фотосесія новонароджених , сімейна або дитяча фотосесія в студії чи на природі, ви отримуєте яскраві позитивні емоції, будете задоволені результатом у вигляді барвистих фотографій. 

 Замовляючи фотосесію у мене ви отримаєте: 

- допомога в підготовці образів і підборі одягу, по бажанню; 
- яскраву, теплу і веселу фотосесію; 
- якісно відретушовані фотографії; 
- чудові фото де ви неймовірно красиві і щасливі. 

Так само у мене ви можете замовити друк фото, фотокниги і фото на пластику. 

  Я працюю майже в усих напрямках фотографії: фотосесія love-story,  весільна фотосесія,  сімейна фотосесія,  фотосесія вагітних, фотосесія знищення першого тортика, фотозйомка дитячих свят, также роблю 3D панорами.

Відгуки

caret-down caret-up caret-left caret-right
Лідія

Дякуємо Олексій, за його інтересне бачення нас на фотографіях, скільки фотографуємся, але фотографій з такого незвичайного ракурсу не було, дякую ще раз, з тобою справді весело!

Виктор

Фотограф Алексей, спасибо, что были с Нами

Александр

Александр))))ничего и сказать не могу!)))у нас только положительные эмоции!))))всё ооочень понравилось)))а альбом!!!!!!!!!!!!!!у нас из друзей и родственников,никто таких не видел!!!!!всем так безумно понравилось!)))и ваша работа!как Вы работали)) я надеюсь,что мы ещё не раз с Вами встретимся))))огромное Вам спасибо)))будем всем Вас рекомендовать)))) 

Зв'язатися зі мною